Ürün Detay

Ana Sayfa > Ürünlerimiz

750*500*300mm OTOMATİK TEMİZLEMELİ PLAKA MIKNATIS

 Ürün Kodu :
 Ürün Adı : 750*500*300mm OTOMATİK TEMİZLEMELİ PLAKA MIKNATIS
 Kategoriler : MANYETİK NEODYUM PLAKA
Talep Formu Whatsapp Bilgi
Ürün Detay

750*500*300mm OTOMATİK TEMİZLEMELİ Güçlü Plaka Mıknatıslar

Manyetik Neodyum veya Oxit plaka mıknatıslar, istenilen ölçü ve ebatta Proseslerinize uygun projelendirilip tarafımızdan üretimi gerçekleştirilmektedir. Geri dönüşüm, Maden, Cam, Seramik ve Gıdaya uygun olarak üretilir.  İhtiyaca uygun olarak  Gauss kuvvetine sahip olarak imal edilir.  Bizimle iletişime geçip detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.
Manyetik  Plaka Mıknatıslar, demir, ferromanyetik içeren metal parçacıkların 0,001 mikron derecesinde toz derecesindeki parçaları dahi üründen ayrılması için kullanılan herhangi bir enerjiye bağlı olmaksızın çalışan endüstriyel araçlardır. Hammadde ve ürüne  karışabilecek her türlü demir vb içeren partikülleri ayrıştırmak için Prosesinizin en uygun noktasına veya konveyöre kolayca montajı yapılıp ciddi manada fayda sağlar.
Plaka mıknatıslar, Mühendislik Özel tasarım ve dizilim ile geniş bir alan da manyetik alan oluşturur ve paslanmaz ile kaplanır. Kullanılan Mıknatıslar, maksimum manyetik güç ve kapsama alanı vardır.
Plaka mıknatıslarla temas eden veya yakınından geçebilecek ferromanyetik demir pas vb parçacıklar tutulur, paslanmaz yüzeyi sayesinde kolayca temizlenebilir.  Plaka mıknatıslar, Prosesi makine ve ekipmanı, ürünü hammadde ve cevheri metal kalıntılarının neden olduğu hasarlardan korur ve ürüne metal den ayrıştırıldığı için değer katar.  Gıda sektörü, Geri dönüşüm, Seramik, Cam sanayi ve madencilik gibi Üretim tesislerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Taneli ve sıvı hammadde ve cevher için kullanılabilir, belirli bir enerjiye bağımlı çalışmaz, montajı ve temizliği kolay bir şekilde yapılacak şekilde tasarlanmıştır.
TEKİNER MAGNET
Ürünlerimizden
Kalıklık 0,8 mm Ebat 62*102 cm Tabaka Mıknatıs
2 Mıknatıslı İsimlik
15*5mm Neodyum Mıknatıs
MANYETİK ÇEKMECELİ KOVAN SEPERATÖR
4*2 mm Neodyum Mıknatıs
22*10mm Havşalı N42 Neodyum Mıknatıs
20*16*2,6 mm Neodyum Mıknatıs
PLAKA TİPİ NEODYUM MIKNATIS
5*2 mm Neodyum Mıknatıs
Çap 80 mm İç Çap 40*10 mm Delikli Oxit Mıknatıs
600*210 mm ASKILI MANYETİK PLAKA
DN-100 Tekiner Manyetik Filtre
TEKİNER MAGNET
Blog Yazıları
tekiner mıknatıs

 

İstoç Ticaret Merkezi 40.Ada No:23-25 Mahmutbey Bağcılar / İSTANBUL

Tel : 0212 659 01 57

[email protected]

Copyrights © tekinerticaret.com
atakuldesign
Yukarı
HEMEN ARA YOL TARİFİ
Yukarı