Ürün Detay

Ana Sayfa > Ürünlerimiz

750*500*300mm OTOMATİK TEMİZLEMELİ PLAKA MIKNATIS

 Ürün Kodu :
 Ürün Adı : 750*500*300mm OTOMATİK TEMİZLEMELİ PLAKA MIKNATIS
 Kategoriler : MANYETİK NEODYUM PLAKA
Talep Formu Whatsapp Bilgi
Ürün Detay

750*500*300mm OTOMATİK TEMİZLEMELİ Güçlü Plaka Mıknatıslar

Manyetik Neodyum veya Oxit plaka mıknatıslar, istenilen ölçü ve ebatta Proseslerinize uygun projelendirilip tarafımızdan üretimi gerçekleştirilmektedir. Geri dönüşüm, Maden, Cam, Seramik ve Gıdaya uygun olarak üretilir.  İhtiyaca uygun olarak  Gauss kuvvetine sahip olarak imal edilir.  Bizimle iletişime geçip detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.
Manyetik  Plaka Mıknatıslar, demir, ferromanyetik içeren metal parçacıkların 0,001 mikron derecesinde toz derecesindeki parçaları dahi üründen ayrılması için kullanılan herhangi bir enerjiye bağlı olmaksızın çalışan endüstriyel araçlardır. Hammadde ve ürüne  karışabilecek her türlü demir vb içeren partikülleri ayrıştırmak için Prosesinizin en uygun noktasına veya konveyöre kolayca montajı yapılıp ciddi manada fayda sağlar.
Plaka mıknatıslar, Mühendislik Özel tasarım ve dizilim ile geniş bir alan da manyetik alan oluşturur ve paslanmaz ile kaplanır. Kullanılan Mıknatıslar, maksimum manyetik güç ve kapsama alanı vardır.
Plaka mıknatıslarla temas eden veya yakınından geçebilecek ferromanyetik demir pas vb parçacıklar tutulur, paslanmaz yüzeyi sayesinde kolayca temizlenebilir.  Plaka mıknatıslar, Prosesi makine ve ekipmanı, ürünü hammadde ve cevheri metal kalıntılarının neden olduğu hasarlardan korur ve ürüne metal den ayrıştırıldığı için değer katar.  Gıda sektörü, Geri dönüşüm, Seramik, Cam sanayi ve madencilik gibi Üretim tesislerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Taneli ve sıvı hammadde ve cevher için kullanılabilir, belirli bir enerjiye bağımlı çalışmaz, montajı ve temizliği kolay bir şekilde yapılacak şekilde tasarlanmıştır.
TEKİNER MAGNET
Ürünlerimizden
12*5 mm Havşalı Neodyum Mıknatıs
15*5mm Neodyum Mıknatıs
4*2 mm Neodyum Mıknatıs
18*5*10 Halka Neodyum Mıknatıs
18*3 mm Yuvarlak Oxit Mıknatıs
Ø32×250 mm Çubuk MIKNATIS
22*15mm Havşalı N52 Neodyum Mıknatıs
DN-80 Adey Manyetik Filtre Commercial
20*3 mm Neodyum Magnet
MANYETİK IZGARA SEPARATÖR
25*3 mm Havşalı Neodyum Mıknatıs
12*1,5 mm Neodyum Mıknatıs
TEKİNER MAGNET
Blog Yazıları

 

İstoç Ticaret Merkezi 40.Ada No:23-25 Mahmutbey Bağcılar / İSTANBUL

Tel : 0212 659 01 57

[email protected]

Copyrights © tekinerticaret.com
Yukarı
HEMEN ARA YOL TARİFİ
Yukarı