Kurumsal

Ana Sayfa > Neodyum Mıknatıs

Neodyum Mıknatıs

                                                                                          NEODYUM MIKNATIS

Neodyum mıknatıs; toprak mıknatısının çeşitli kaplama işlemleri sonrasında daha kullanışlı hale getirilmesi ile elde edilmektedir. Neodyum, demir ve bor elementleri ile üretilen bu mıknatıs çeşidi çekim gücü açısından en iyi seçenek olarak kabul edilmektedir. Sektörde zaman zaman neodyum olarak da bilinen elementten dolayı neodyum mıknatıs, neodyum mıknatısı, nadir toprak mıknatısı ve neodyum mıknatıs gibi isimlerle de bilinmektedir. İçerisinde bulunan elementler ve mıknatıs konusunda sağladığı avantajlar sayesinde profesyonel bir çözüm sunmayı başarır. Tekiner Magnet Mıknatıs olarak 6*3mm ölçülerindeki neodyum mıknatıslar genel olarak tavla imalatında, buzdolabı saat imalatında ve birçok sektör de ciddi fayda saglamaktadır. istanbul magnet, izmir magnet, ankara magnet, bursa magnet, istanbul mıknatıs, bursa mıknatıs, izmir mıknatıs, ve bircok ilde sıklıkla kullanılmaktadır. 

Güçlü ve bir o kadar da kullanışlı bir mıknatıs çeşidi olarak kabul edilen neodyum mıknatısı konusunda siz de en başarılı alternatiflerden faydalanabilirsiniz. Özellikle de mıknatıs satın almak isteyenler için harika bir alternatif olması bir kenara teknik nitelikleri de tartışmasızdır. O halde bu kusursuz mıknatıs ile ne tür avantajlar elde edebileceğinizi değerlendirmelisiniz.


Neodyum Mıknatısların Özellikleri


Kaliteli ve güçlü bir mıknatıs olması açısından tercih edeceğiniz bu mıknatıs seçeneği sayesinde sizi bekleyen avantajlar oldukça fazla. Bu bağlamda aşağıda sıralanan özellikleri dikkate alarak size özel bir mıknatıs alışverişi yaşayabileceğinizi söylemeliyiz. Havşa başlı neodyum mıknatıs için Tekiner Magnet Mıknatıs İle iletişime www.tekinermagnet.com ile iletişime gecebilirsiniz. En kaliteli ve en uygun mıknatıs icin dogru yerdesiniz. www.tekinermagnet.com
 
Tüm bu özellikleri ele alındığında mıknatıslar arasında en özel seçeneklerden biri olan Neodyum kusursuz bir çözüm sağlar. Üstelik sunduğu ayrıcalıklar sayesinde hemen her ortamda kullanıma uygundur.


Neodyum Magnet Kullanım Alanları


En güçlü mıknatıs Tekiner Magnet Mıknatıs söz konusu olduğunda gündeme gelen Neodyum mıknatıs üretimi çok özel olduğu gibi kullanımı da titizlik gerektiren bir seçenektir. Bu bağlamda bir neodyum mıknatıs tercih edileceğinde kullanım alanına uygun olarak tercih edilmesi bir zorunluluktur. Havsalı mıknatıs.

Endüstriyel üretimde öne çıkan Neodyum mıknatısın şekil ve boyut özellikleri de çeşitlilik göstermektedir. Bu durumda mıknatısın doğru ebatlarda ve özellikte tasarlanması çok önemlidir. Metal detektör, temizleme ekipmanları, ayrıştırma sistemleri, akustik cihazlar ile bazı tıbbi ekipmanlarda kullanılmaktadır. Çok güçlü bir seçenek olması açısından Neodyum mıknatıs tercih etmek çok özel bir sonucu gündeme getirecektir.

Tekiner Magnet olarak Neodyum mıknatıs konusunda size en iyi hizmetleri sunuyoruz. Çeşitli form, ebat ve kalitedeki mıknatısları sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik sunduğumuz her üründe kaliteyi öne çıkarmayı da ihmal etmiyoruz. Siz de Neodyum gibi çok güçlü bir mıknatısa sahip olmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. www.tekinermagnet.com

SAYFALAR

TEKİNER MAGNET
Ürünlerimizden
PLAKA TİPİ MIKNATIS
KURU MANYETİK TAMBUR SEPERATÖR
25*5 mm Neodyum Mıknatıs
5*1 mm Neodyum Mıknatıs
Kalıklık 1 mm Ebat 62*102 cm Tabaka Mıknatıs
30*3 mm Havşalı Neodyum Mıknatıs
Ø32×300 mm Çubuk MIKNATIS
DN 200 MANYETİK ÇEKMECELİ KOVAN
6*3 mm Neodyum Mıknatıs
22 KG KAYNAKLAMA MIKNATISI
15*10*1,5 mm Neodyum Mıknatıs
15*3 mm Yuvarlak Oxit Mıknatıs
TEKİNER MAGNET
Blog Yazıları
tekiner mıknatıs

 

İstoç Ticaret Merkezi 40.Ada No:23-25 Mahmutbey Bağcılar / İSTANBUL

Tel : 0212 659 01 57

[email protected]

Copyrights © tekinerticaret.com
atakuldesign
Yukarı
HEMEN ARA YOL TARİFİ