Yazı Detay

Ana Sayfa > Blog

Eklenme :

Okunma : 1399

NEODYUM MIKNATISLAR

Neodyum Magnet (Mıknatıs) Diğer mıknatıslardan farklı olarak  N35 Çekim gücünde ve Nikel kaplamadır. Nikel kaplama mıknatısta ± %20 daha fazla çekim gücüne sahip olmasını sağlar. Neodyum mıknatıslar Tuzlu Su testi yapılmış, 165° F (75° C) Isıya Dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir.

TEKİNER Dış Ticaret, Tekiner Magnet Mıknatıs  olarak ithalatını yaptığımız neodyum magnet (mıknatıslar) Güçlü çekim alanına sahiptir. Manyetik çekim gücü diğerleriyle kıyaslanamayacak kadar yüksek dir. İstoç magnet mıknatıs  için üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz
Toptan Neodyum Mıknatıslar birbirleriyle düzensiz ve kontrolsüz çarpıştırıldığında kırılma dumumu olabilir, Toptan veya paraende Neodyum mıknatıs alacak müşterilerimizin mıknatısları kontrollü yaklaştırmalarını tavsiye ederiz. Neodyum mıknatıs çeşitleri kesinlikle yakılmamalı ve ateşe atılmamalıdır, Zehirli gaz çıkımı ve küçük çaplı patlama olma risk vardır.

Neodyum Mıknatıslar Magnet'ler genel olarak Kalp pili kullanan kişilere, elektronik cihazlara (telefon, televizyon, monitör vb), manyetik saat ve aksesuarlar,  kredi kartları, disketler ve benzeri cihazlara yaklaştırılmamalıdır.
Neodyum mıknatıslar magnet ler, yüksek teknoloji e birtakım cevher lerin bileşimi ile üretilmekte ve İthalatı yapılarak Ülkemizde sizin için satışa tarafımızdan sunulmaktadır.

Neodyum mıknatıslar magnetler Disk, kare, dikdörtgen, blok, Havşalı gibi farklı ölçü, ebat ve şekillerde Stoklarımız belirli aralıklarla günellenmektedir. İhtiyaclarınıza uygun ölçü leri uygun fiyatlara temin ediyoruz.  Güçlü Neodyum Mıknatıs Magnet nerede bulunur sorunuzun cevabı olabilmek için çalışıyoruz. Tekiner ticeret  Toptan çok güçlü neodyum miknatis magnet, tabaka magnetler,  şerit magnetler ve farklı mıknatıs çeşitleri

SAYFALAR

TEKİNER MAGNET
Ürünlerimizden
23*19*2,5 mm Neodyum Mıknatıs
DN-25 Tekiner Manyetik Filtre
Ø32×200 mm Çubuk MIKNATIS
28*8*10 mm Neodyum Mıknatıs
5 Barlı Elek Mıknatıs Seperatör
ARAÇÖNÜ TEMİZLEME MANYETİK PLAKA
Ø32×400 mm Çubuk MIKNATIS
OTOMATİK TEMİZLEMELİ BANT ÜSTÜ MANYETİK SEPERATÖR
40*6*4 mm Neodyum Mıknatıs
22 KG KAYNAKLAMA MIKNATISI
12*3 mm Havşa Başlı Neodyum Mıknatıs
MANYETİK IZGARA SEPARATÖR
TEKİNER MAGNET
Blog Yazıları

 

İstoç Ticaret Merkezi 40.Ada No:23-25 Mahmutbey Bağcılar / İSTANBUL

Tel : 0212 659 01 57

[email protected]

Copyrights © tekinerticaret.com
Yukarı
HEMEN ARA YOL TARİFİ