Ürün Detay

Ana Sayfa > Ürünlerimiz

600*210 mm ASKILI MANYETİK PLAKA

 Ürün Kodu : 04541
 Ürün Adı : 600*210 mm ASKILI MANYETİK PLAKA
 Kategoriler : MANYETİK NEODYUM PLAKA
Talep Formu Whatsapp Bilgi
Ürün Detay

Güçlü Plaka Mıknatıslar

Manyetik Neodyum veya Oxit plaka mıknatıslar, istenilen ölçü ve ebatta Proseslerinize uygun projelendirilip tarafımızdan üretimi gerçekleştirilmektedir. Geri dönüşüm, Maden, Cam, Seramik ve Gıdaya uygun olarak üretilir.  İhtiyaca uygun olarak  Gauss kuvvetine sahip olarak imal edilir.  Bizimle iletişime geçip detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.
Manyetik  Plaka Mıknatıslar, demir, ferromanyetik içeren metal parçacıkların 0,001 mikron derecesinde toz derecesindeki parçaları dahi üründen ayrılması için kullanılan herhangi bir enerjiye bağlı olmaksızın çalışan endüstriyel araçlardır. Hammadde ve ürüne  karışabilecek her türlü demir vb içeren partikülleri ayrıştırmak için Prosesinizin en uygun noktasına veya konveyöre kolayca montajı yapılıp ciddi manada fayda sağlar.
Plaka mıknatıslar, Mühendislik Özel tasarım ve dizilim ile geniş bir alan da manyetik alan oluşturur ve paslanmaz ile kaplanır. Kullanılan Mıknatıslar, maksimum manyetik güç ve kapsama alanı vardır.
Plaka mıknatıslarla temas eden veya yakınından geçebilecek ferromanyetik demir pas vb parçacıklar tutulur, paslanmaz yüzeyi sayesinde kolayca temizlenebilir.  Plaka mıknatıslar, Prosesi makine ve ekipmanı, ürünü hammadde ve cevheri metal kalıntılarının neden olduğu hasarlardan korur ve ürüne metal den ayrıştırıldığı için değer katar.  Gıda sektörü, Geri dönüşüm, Seramik, Cam sanayi ve madencilik gibi Üretim tesislerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Taneli ve sıvı hammadde ve cevher için kullanılabilir, belirli bir enerjiye bağımlı çalışmaz, montajı ve temizliği kolay bir şekilde yapılacak şekilde tasarlanmıştır.

Güçlü mıknatıslardan üretilen, özellikle helezon döküşte kullanılan plaka mıknatıs manyetik mıknatıslı plaka ile geri dönüşüm sektöründe konveyör helezon, konveyör döküş bölgesine be big-bag dolum öncesine yerleştirilir. İstenilen helezon ölçüsüne göre imalatı yapılabilmektedir. Ürünümüz çok güçlü neodyum mıknatıslardan üretilir.  Toz derecesindeki metalleri dahi çekmektedir. Neodyum mıknatıslı plakalarımız uzun yıllar aynı gücünü korumaktadır. Komple paslanmaz olarak üretim sağlanabilmektedir. 

ÜRÜN DETAYLARI:
*Mikron derecesindeki metal ve korozyonu giderir.
*Taneli ve sıvı akışkan ürün hammadde kullanılan sistemlerde kullanıma uygun.
*Gıda üretim ve paketleme standartlarına uygun anti bakteriyel üretim.
*Manyetik yüzey kaplaması 304 AIS paslanmaz çelik.
*5.000 ile 12.000 gauss arası manyetik güç.
*Prosese uygun tasarım ve projelendirme  seçenekleri.
*Maksimum 80°C ısıya dayanıklı neodyum mıknatıslar.
*Sarf malzemesi ihtiyacı yok, ve bir enerjiye bağımlı çalışmaz
 
TEKİNER MAGNET
Ürünlerimizden
YAŞ MANYETİK TAMBUR SEPERATÖR
PLAKA TİPİ MIKNATIS
25*5 mm Neodyum Mıknatıs
Ø25×250 mm Çubuk MIKNATIS
25*5 mm Havşalı Neodyum Mıknatıs
5*1 mm Neodyum Mıknatıs
KANCALI POT MIKNATIS
PLAKA TİPİ NEODYUM MIKNATIS
Kalıklık 0,8 mm Ebat 62*102 cm Tabaka Mıknatıs
Manyetik Çubuk Mıknatıs
22 KG KAYNAKLAMA MIKNATISI
DN-65 Manyetik Torba Filtre
TEKİNER MAGNET
Blog Yazıları
tekiner mıknatıs

 

İstoç Ticaret Merkezi 40.Ada No:23-25 Mahmutbey Bağcılar / İSTANBUL

Tel : 0212 659 01 57

[email protected]

Copyrights © tekinerticaret.com
atakuldesign
Yukarı
HEMEN ARA YOL TARİFİ
Yukarı