Yazı Detay

Ana Sayfa > Blog

Eklenme :

Okunma : 855

​Mıknatıslı Elek Ne İşe Yarar?

Mıknatıslı Elek Ne İşe Yarar?
Mıknatıslı elek, son zamanlarda metal ayrıştırma amacı ile sık sık tercih edilen ürünlerden bir tanesidir.  Elek mıknatıslar, diğer türlerin sıklıkla neden olduğu elek üzerindeki stresi azaltan benzersiz, hafif, tam paslanmaz çelik bir tasarımdır. Bu ürünlerde ünite genel olarak eleğin altına yerleştirilmiştir ve mükemmel ayırma elde edilmesini sağlar. Ünite içindeki manyetik alanın yüksek yoğunluğu nedeniyle, elek eleğinin aşınmasıyla oluşan mikron altı boyutlu parçacıklar bile başarıyla çekilebilir.
Mıknatıslı elek granül, sıvı ve tozların emülsiyonlarını serbest akışlı ürünlere göre ince demir kontaminasyonunu giderme noktasında son derece etkili olan ürünlerdir. Ürün giriş noktalarına, hazneler, bitmiş ürün çıkışların ve şutlara son derece kolay bir şekilde erişim sağlanmaktadır. Bu elek çeşidi son derece yoğun bir şekilde kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Çünkü en minik demir parçalarını dahi çekme konusunda son derece etkilidir. Kolay bir montaja sahip olan bu elekler makine aşınması nedeni ile meydana gelen pas ve ince demir tozu gibi kirleticilerin elenmesi noktasında da etkilidir.
 Bu ürünlerin sağlamış olduğu çeşitli faydalar söz konusudur. Bu faydalardan aşağıdaki gibi bahsedebiliriz.
Mıknatıslı Elek Avantajları
Mıknatıslı elek kullanımı ile elde edilecek avantajlar şu şekildedir:

Metal ayrıştırıcı eleklerin en önemli özelliklerinden bir tanesi de bakımının kolay olmasıdır. Bu ürünleri doğru ve güvenli bir şekilde kullanabilmek için bakımının ve temizliğinin en iyi şekilde yapılması çok önemlidir. Bu noktada öncelikle üst tavayı ve ekranı elekten çıkarmanız gerekmektedir Mıknatıs artık alt tavadan çıkarılabilir ve manyetik olmayan bir yüzeye yerleştirilebilir. Ürünle birlikte verilen temizleme aletini kullanarak, çekilebilen tüm kirleri çıkarılabileceği her çubuk ucuna kazıyın. Tüm bu adımları kusursuz bir şekilde tamamlayarak mıknatıslı eleklerin temizliğini gerçekleştirebilirsiniz.
Mıknatıslı Elek Fiyatları
Mıknatıs, günümüzde birçok alanda yoğun bir şekilde kullanılabilen bir nesnedir. İnsan hayatını kolaylaştırması ile ön plana çıkan bu ürünlerin fiyatları da bir hayli merak konusu haline gelmiştir. Ancak belirtmek gerekir ki bu ürünlerin fiyatları ile ilgili net bir şekilde bilgi verilmesi pek mümkün değildir. Çünkü bu eleklerin fiyatları tercih edilecek ürünün boyutuna ve işlevine göre değişkenlik göstermektedir.
 İşte bu nedenle mıknatıslı elek fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için doğru adrestesiniz. Kurulduğu günden bu yana müşterileri için en kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunan firmamız sizlere mıknatıslı elek konusunda da destek olmaktadır. Siz de bu ürünler ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak ve ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlamak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
 

SAYFALAR

TEKİNER MAGNET
Ürünlerimizden
Ø25×250 mm Çubuk MIKNATIS
DN-80 Tekiner Manyetik Filtre
15*2 mm Neodyum Mıknatıs
Çap 80 mm İç Çap 40*10 mm Delikli Oxit Mıknatıs
20*5 mm Havşalı Neodyum Mıknatıs
DN-40 Tekiner Manyetik Filtre
15*1,5 mm Neodyum Mıknatıs
Kalıklık 1 mm Ebat 62*102 cm Tabaka Mıknatıs
15*5 mm Havşalı Neodyum Mıknatıs
22*10mm Havşalı N35 Neodyum Mıknatıs
PLAKA TİPİ NEODYUM MIKNATIS
750*500*300mm OTOMATİK TEMİZLEMELİ PLAKA MIKNATIS
TEKİNER MAGNET
Blog Yazıları
tekiner mıknatıs

 

İstoç Ticaret Merkezi 40.Ada No:23-25 Mahmutbey Bağcılar / İSTANBUL

Tel : 0212 659 01 57

[email protected]

Copyrights © tekinerticaret.com
atakuldesign
Yukarı
HEMEN ARA YOL TARİFİ