Yazı Detay

Ana Sayfa > Blog

Eklenme :

Okunma : 5335

Neodyum Mıknatıs Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Neodyum mıknatıs; toprak mıknatısının çeşitli kaplama işlemleri sonrasında daha kullanışlı hale getirilmesi ile elde edilmektedir. Neodyum, demir ve bor elementleri ile üretilen bu mıknatıs çeşidi çekim gücü açısından en iyi seçenek olarak kabul edilmektedir. Sektörde zaman zaman neodyum olarak da bilinen elementten dolayı neodyum mıknatıs, neodyum mıknatısı, nadir toprak mıknatısı ve neodyum mıknatıs gibi isimlerle de bilinmektedir. İçerisinde bulunan elementler ve mıknatıs konusunda sağladığı avantajlar sayesinde profesyonel bir çözüm sunmayı başarır.

Güçlü ve bir o kadar da kullanışlı bir mıknatıs çeşidi olarak kabul edilen neodyum mıknatısı konusunda siz de en başarılı alternatiflerden faydalanabilirsiniz. Özellikle de mıknatıs satın almak isteyenler için harika bir alternatif olması bir kenara teknik nitelikleri de tartışmasızdır. O halde bu kusursuz mıknatıs ile ne tür avantajlar elde edebileceğinizi değerlendirmelisiniz.


Neodyum Mıknatısların Özellikleri


Kaliteli ve güçlü bir mıknatıs olması açısından tercih edeceğiniz bu mıknatıs seçeneği sayesinde sizi bekleyen avantajlar oldukça fazla. Bu bağlamda aşağıda sıralanan özellikleri dikkate alarak size özel bir mıknatıs alışverişi yaşayabileceğinizi söylemeliyiz.
 
Tüm bu özellikleri ele alındığında mıknatıslar arasında en özel seçeneklerden biri olan Neodyum kusursuz bir çözüm sağlar. Üstelik sunduğu ayrıcalıklar sayesinde hemen her ortamda kullanıma uygundur.


Neodyum Magnet Kullanım Alanları


En güçlü mıknatıs söz konusu olduğunda gündeme gelen Neodyum mıknatıs üretimi çok özel olduğu gibi kullanımı da titizlik gerektiren bir seçenektir. Bu bağlamda bir neodyum mıknatıs tercih edileceğinde kullanım alanına uygun olarak tercih edilmesi bir zorunluluktur.

Endüstriyel üretimde öne çıkan Neodyum mıknatısın şekil ve boyut özellikleri de çeşitlilik göstermektedir. Bu durumda mıknatısın doğru ebatlarda ve özellikte tasarlanması çok önemlidir. Metal detektör, temizleme ekipmanları, ayrıştırma sistemleri, akustik cihazlar ile bazı tıbbi ekipmanlarda kullanılmaktadır. Çok güçlü bir seçenek olması açısından Neodyum mıknatıs tercih etmek çok özel bir sonucu gündeme getirecektir.

Tekiner Magnet olarak Neodyum mıknatıs konusunda size en iyi hizmetleri sunuyoruz. Çeşitli form, ebat ve kalitedeki mıknatısları sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik sunduğumuz her üründe kaliteyi öne çıkarmayı da ihmal etmiyoruz. Siz de Neodyum gibi çok güçlü bir mıknatısa sahip olmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SAYFALAR

TEKİNER MAGNET
Ürünlerimizden
Çap 80 mm İç Çap 40*10 mm Delikli Oxit Mıknatıs
22*15mm Havşalı N42 Neodyum Mıknatıs
600*210 mm ASKILI MANYETİK PLAKA
48 mm Kancalı Pot Mıknatıs
10*3 mm Neodyum Mıknatıs
3 Mıknatıslı İsimlik
10*2 mm Neodyum Mıknatıs
DN-65 Tekiner Manyetik Filtre
15*2 mm Neodyum Mıknatıs
Ø25×150 mm Çubuk MIKNATIS
DN-40 Tekiner Manyetik Filtre
Ø32×150 mm Çubuk MIKNATIS
TEKİNER MAGNET
Blog Yazıları
tekiner mıknatıs

 

İstoç Ticaret Merkezi 40.Ada No:23-25 Mahmutbey Bağcılar / İSTANBUL

Tel : 0212 659 01 57

[email protected]

Copyrights © tekinerticaret.com
atakuldesign
Yukarı
HEMEN ARA YOL TARİFİ